Kategoriler

HAKKIMIZDA

Baskeball Shoes ;

Kaliteli ve ilkeli ürün satışı yapma anlayışımız ile 2019 Başında faaliyete geçen firmamız Niğde merkezli,Türkiyenin 81 iline ayakkabı satışı yapmaktadır.

 

"En iyisi için çalışıyoruz..!"

DÜRÜSTÜZ! Şeffaf olmaktan bugüne kadar bir zarar görmedik. NEŞELİYİZ! Sosyal olmayı, gülmeyi, hep birlikte eğlenmeyi seviyoruz. GENCİZ! Olgunluk çağımıza yaklaşıyoruz ama çok uzun yıllar sonra da genç olduğumuzu söylemek istiyoruz. YETENEKLİYİZ! Onlarca marka ve yüzlerce model ürünü başarıyla yönetiyoruz. YARDIMSEVERİZ! Toplumsal problemlere duyarlıyız, duyarlı olmayanları da davet ederiz.

EMPATİ SAHİBİYİZ! Halden anlar ve çözüm ararız. POZİTİFİZ! Yaşamın karmaşası içinde hem kendimize hem de çevremize pozitif enerji veririz ve bunu yapmayı çok severiz. İsterseniz kendini beğenmiş deyin ama BİZ İYİ BİR EKİBİZ !

Sloganımız "en iyisi için çalışmak" Gerek tedarikçilerimiz gerekse son kullanıcı uygulamalarında, sürekli olarak yenilikleri ve daha iyisini yapmak adına ARGE çalışmalarımıza ve sektörün ulusal arenadaki markaları ile çalışmaya devam ediyoruz.

 

Saygı ve Selamlarımızla.

Basketballshoestr / Ekibi